STAR FILM FEST 2018 SCREENING SCHEDULE

 

THURSDAY (29. 8.2019.) –

  1. PROJEKCIJA 20:30 (61 min)

 

Afterbirth 1’, r. Ignacio Rodo Blanca, ES/UK, igrani

Hive 4’, r. Sheila Avellaneda, ES, dokumentarni

White 14’, r. David Moya, UK, igrani

Pillow 6’, r. Jorge Gallardo, ES, eksperimentalni

Kohlenstift 3’, r. Carles Abad Tent, ES, igrani

A tale 1’, r. Rommain Buffi, FR, eksperimentalni

November plum 15’, Ena Mitrovski i Tajana Dedić Starović, BiH, eksperimentalni

Doei 17’, Pien van Grinsven, NL, dokumentarni

 

FRIDAY(30. 08.2019.)

  1. PROJEKCIJA 15:30-16:30 (60 min)

Senorita Hisas 23’, r. Luis Paris Federico, Scopazzo, ARG, dokumentarni

Grandpa 4’, r. Marcjannna Urbanska, PO, animirani

Strife 7’, r. Julio Palacio, Kolumbija, dokumentarni

THe King’s ring 10’, r. Jeniffer Castaneda, ES, igrani

Why are you leaving? 10’, r. Fabio Vallarelli, ARG, igrani

Agelasta 4’, r. Sara Garcia Jimenez, ES, dokumentarni

Keyboard warriors 2’, r. Can-Zhao Lam, PRC, animirani

 

  1. PROJEKCIJA 16:40-17:40 (60 min)

Bibek 12’, Bojan Radanović, CRO, igrani

A roof in common 16’, Wu Fan, Taiwan/PT, dokumentarni

  1. rujan 2015. 9’, Sara Jurinčić, CRO, dokumentarni

Chicken Fox 6’, Nuruzzaman Khan, Bangladesh/HU, dokumentarni

Mouth of truth 18’, Barbara Vekarić, CRO, igrani

 

  1. PROJEKCIJA 17:50-18:50 (62 min)

On everyone’s lips, 1’, r. Kolektiv Red Argentina, ARG, exp/ani

Breathing 13’, r. Farshid Ayoobinejad, Iran, industrijski

The Angry Anonymous 24’, r. Jan Chaplin, FR, igrani

Happy Ending 4’, r. Fernando Gonzales Gomez, ES, igrani

White Bedrooms 3’, r. Gabriel Moran, ES, eksperimentalni

Track Changer 10’, Venice Atienza, Philippines/HU, dokumentarni

The final call, 7’, r. Pawel Cichonski, POL, exp/igr

 

 

 

 

 

  1. PROJEKCIJA 19:00-20:00 (60 min)

Mishko 15’, Hanis Bagashov, Macedonia, igrani

A Gis 16’, Thiago Carvalhaes, Brasil/PT, dokumentarni

DO RE MI 1’, Franco Ariel Malizia, ARG, animirani

Vrzel 22’, Ana Trebše, SLO, igrani

My body  2’,Sandralee Zinzen, Nicolas Nivesse, FR, animirani

 

 

SATURDAY (31. 08.2019.)

 

  1. PROJEKCIJA 17:00-18:00 (60 min)

Non-Stop 14’, r. Jose Cachon, ES, igrani

Elvis 4’, r. Rosa Anahi Sotelo Garcia, ES, animirani

Jesus is B(l)ack 13’, r. Nitya Lopez Saitua, ES, igrani

Infusion 8’, r. Jose A. Ballester, ES, igrani

Last night’s dinner 17’, r. Cesar Gonzales Alvarez, IT/ES, igrani

Red 3’, r. Carlos Maestre, ES, ind/ani

Monsters walking 1’, r. Diego Porral Soldevo, ES/UK, animirani

 

  1. PROJEKCIJA 18:10-19:10 (60 min)

Histories of wolves 22’, Agnes Meng, China/TPT, dokumentarni

Ponekad je lakše ubiti nekoga drugoga 6’, Elizabeta Ružičić, CRO, igrani

Tides 20’, Anna Magdalena Silva Schlenker, Colombia/HU, dokumentarni

Fly 1’, Chong Jia En, Singapour, animirani

A friendship in towtoe 9’, Atsushi Kuwayama, Japan/PT, dokumentarni

 

 

  1. PROJEKCIJA 19:20-20:00 (36 min)

Grub 18’, r. Pierre Mazingarbe, FR, igrani

The last cruise 2’, Hristina Belousova, Uzbekistan, animirani

Nekydallo 8’, Elani Molfeta, Greece, igrani

Road song 7’, Liana Smbatyan, Armenia, dokumentarni