Popis projekcija

SFF 2020. RASPORED PROJEKCIJA

PETAK (4. rujna) 

  1. PROJEKCIJA (59 min) 

Down to earth, Cesc Nogueras, Španjolska, 2 min, igrani

Rewild, Nicholas Chin I Ernest Zacharevic, Indonezija, 4 min, dokumentarni

Infraganti, Nitya Lopez Saitua, Španjolska, 4 min, igrani 

La petite mort,     Ignacio Rodó, Španjolska, 1 min, igrani

Prirodni odabir, Aleta Rajič,  Bosna i Hercegovina, 10 min, igrani

Šerbet, Nikola Stojanović, Srbija, 19 min, igrani

Emi, Arnaud Prochasson, Francuska, 4 min, igrani

Sigh, Vlad Bolgarin, Moldavija, 15 min, animirani

  1. PROJEKCIJA (56 min)

Bichero: bug lover, Mariana Valentina Bustinza González, Kolumbija, 11 min, dokumentarni 

The bank robbery, Britt Abrecht, Njemačka, 2 min, igrani 

Brothers in Syria, Víctor Suárez Ballesteros, Ujedinjeno Kraljevstvo/Španjolska, 5 min, animirani

Quarantine alone or with milk?, Gabi Cuevas, Španjolska, 7 min, igrani

The list, Ahmad Mirhashemi, Iran, 5 min, igrani

The nest, Xavier Mitjana Agustí, Španjolska, 5 min, igrani

Caligrafia, Ferran Masip Valls, Španjolska, 9 min, igrani 

What about dad, Alberto Sola, Španjolska, 12 min, igrani 

  1. PROJEKCIJA (61 min)

Zašto mama vazda plače?, Karmen Obrdalj, BIH, 15 min, dokumentarni

Bless you, Ivan Zbazhanov, Rusija, 7 min, igrani

The growth, Sarah Cheok, Singapur, 7 min, animirani

Outside oranges are blooming, Nevena Desivojević, PT/Srbija, 20 min, dokumentarni

Wish, Seeyoung Lee, Južna Koreja, 12 min, igrani

  1. PROJEKCIJA  (60 min) 

Rigid, Fernando M López Gómez, Španjolska, 16 min, igrani

Searching…, Manuel Martín Merino, Španjolska, 1 min, igrani

The Epidemic, Pablo Conde, Španjolska, 10 min, igrani

Apnea, Carol Sakura Walkir Fernandes, Brazil, 15 min, animirani 

Outline, Alejandro Renedo Villagrán, Španjolska, 18 min, dokumentarni 

  1. PROJEKCIJA (88 min) 

Skin language, Unai Lahuerta Benito, Španjolska, 3 min, dokumentarni

Trapped women, Nataly Vergara Adrianzén, Peru, 9 min, dokumentarni

Patchwork, Maria Manero Muro, Španjolska, 8 min, animirani 

Horrorscope, Pol Diggler, Španjolska, 2 min, igrani 

FILMING… AND MY MOTHER, Edurne Calabozo Guisado Rocío Calabozo Guisado, Španjolska, 4 min, igrani 

Package, Cristina Arana, Španjolska, 3 min, igrani 

The peak, Christian Camilo Ossa Rodriguez, Kolumbija, 7 min, dokumentarni

Rose, Tess Masero Brioso, Španjolska, 3 min, igrani 

Solo, Sendoa Cardoso, Španjolska, 3 min, eksperimentalni 

Južno voće, Josip Lukić, Hrvatska, 19 min, igrani

Soma, Sandra Jovanovska, Slovenija, 9 min, animirani 

The mothers land, Kevin Rahardjo, Indonezija, 4 min, eksperimentalni 

A perfect turn, Minha Kim, Ujedinjeno Kraljevstvo, 14 min, igrani

SUBOTA (5. rujna)

  1. PROJEKCIJA (60 min, 50 bez offline)

Sedra, Judita Gamulin, Hrvatska, 15 min, igrani

The man and the head,  Nilas Ropke Drissen, Danska, 6 min, animirani

Mother of, Gang de Lange, Izrael, 10 min, igrani

Sign, Ugur Sahin, Turska, 7 min, igrani

Tropic, Pedro H. Murcia, Gvatemala, 5 min, igrani

Echo, Barzan Rostami, Iran, 7 min, animirani

The mute, Pham Tien An, Vijetnam/SAD, 10 min, igrani (ne smije online)

  1. PROJEKCIJA (85 min, 70 bez offline)

La Piade, Pauline Broulin, Francuska, 19 min, igrani

Le worrior, Federico Schmukler-Juan Sebastian Torales, Francuska/Argentina, 7 min, igrani

Community Gardens, Vytalitas Katkus, Litva, 15 min, igrani (ne smije online)

Not suitable for children, Daniel Noblom, Španjolska, 6 min, igrani 

WAR, CHALK, TIME / RECOVERED ABSENCES, Philippine Sellam, Argentina, 15 min, dokumentarni 

Dogs bark, Sergio Serrano, Španjolska, 8 min, igrani 

Traces, Alex Murrull, Španjolska, 9 min, eksperimentalni 

INSTANTS OF CINDY SHERMAN, Federica Faccin, Italija, 6 min, animirani 

Scroll to Top